Iesniedz vairākas sūdzības Eiropas Cilvēktiesību tiesā

Ziņa ievietota 23.05.2018

Mēs sniedzām juridisku palīdzību vairākiem mūsu klientiem, sagatavojot un iesniedzot vairākas sūdzības Eiropas Cilvēktiesību tiesā sakarā ar tiesību uz taisnīgu tiesu, nevainīguma prezumpcijas un citiem cilvēktiesību pārkāpumiem.

Veiksmīgi pārstāv klientu tiesā preču zīmju pārkāpuma un nomas depozīta piedziņas lietā

Ziņa ievietota 10.04.2018

Birojs veiksmīgi pārstāv klientu tiesā civillietā par Latvijā plaši pazīstamas preču zīmes pārkāpumu un nomas depozīta piedziņu.

Preču zīmes reģistrācija un agrākas tiesības

Ziņa ievietota 23.03.2018

Ja persona vēlās pieteikt reģistrācijai preču zīmi, tai ir ieteicams pārbaudīt, vai kādai citai personai nav kādas agrākas tiesības, kas var būt šķērslis preču zīmes reģistrēšanai. Šķietami vienkāršais preču zīmes reģistrēšanas process var kļūt sarežģīts un dārgs, ja preču zīmes pieteicējs nav savlaicīgi veicis agrāku tiesību izpēti. Tā, piemēram, uzņēmējs, nepārbaudot citu personu agrākas tiesības,… Lasīt tālāk »

Konsultē par preču zīmju un autortiesību pārkāpumu saistībā ar preču izplatīšanu

Ziņa ievietota 28.02.2018

Birojs konsultē Polijas uzņēmumu saistībā ar preču izplatīšanas līguma, tiesību uz preču zīmi un autortiesību pārkāpumu Latvijā. Bieži Latvijas uzņēmumi pēc izplatīšanas līguma beigām turpina uzdoties par ārvalstu uzņēmumu oficiālajiem pārstāvjiem, izmantojot bez atļaujas preču zīmes un ar autortiesībām aizsargātus darbus.